I druga pobjeda u nastavku

Metković, 1.2.2007. - Nakon pobjede nad KK Klesari Kebo iz Šibenika rezultatom 95:81, u nastavku B1 muške lige – Jug košarkaši Metkovića ostvarili su i drugu pobjedu. Protiv KK ABC Vigens iz Zadra igrali su 94:87.
Nakon prvog koša koji je postigao Bergam, Metkovci su čitavo vrijeme bili u vodstvu koje je u pojedinim trenucima iznosilo i 20 koševa razlike. Iako prikazana igra nije zadovoljila, kod domaćih igrača istaknuli su se Gabrić i Bergam s 23 postignuta koša, Marić sa 18 te Pekić sa 11. Kod Zadrana su bolji od ostalih bili Pantalon s 26 i Pribanović s 25 postignutih koševa. Utakmicu su sudili Radović i Bačić, oba iz Dubrovnika. Treba napomenuti kako se Metković u nastavku sezone pojačao mladim i talentiranim Pločanima Nikolom Bergamom i Ivanom Marićem koji su do sada igrali za Kaštela. Već sljedeći vikend Metkovci idu u goste sinjskom Alkaru.