Tri medalje za metkovske karataše

Metković, 26.9.2007. - Karate klub „Metković“ nastupio je sa tri natjecatelja na Međunarodnom natjecanju u Crnoj Gori što je održano pod nazivom „Kup Nikšića 2007“ osvojivši jedno zlatno i dva srebrena odličja.
Zlatnu medalju u katama u kategoriji '95. i '96. godište osvojila je Lara Bebić, dok je Ivana Talajić, također u katama, ali u kategoriji '93. i '94. godište, osvojila srebro. To je pošlo za rukom i Dinu Žderiću koji je u kategoriji '93. i '94. godište osvojio srebro u borbama. Natjecanje je organizirano u suradnji Karate saveza Crne Gore i KK „Onegošt“ iz Nikšića, a nastupilo je preko 700 natjecatelja iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske, Kosova i Makedonije. Zbog velika broja natjecatelja, natjecalo se po sustavu kup natjecanja - na ispadanje bez repasaža, zbog čega se medalja osvajala samo ulaskom u poluzavršnicu (među četiri natjecatelja) te je stoga za osvajanje medalje trebalo proći najmanje 5 kola.