Rukomet

Bodovi Varaždincima

Metković, 22.9.2009. - RK METKOVIĆ - RK VARTEKS DI CAPRIO 26:31 (17:14)
METKOVIĆ - Športska dvorana Metković. Gledatelja: 250. Suci: Bajt (Dugo Selo) i Tor (Zagreb).
METKOVIĆ: Granić (9 obrana, od čega 3 sedmerca), Ilić, Kolovrat, Nikolić 3, Sabljić 3, Ćužić 4 (1), Arapović 5, Sladoljev-Jolić 3, Vidović, Karabatić 6 (2), Sršen 1, Marić, Pušić (3 obrane), Jurković 1. Trener: Zdravko Medić.
VARTEKS DI CAPRIO: Žitnjak, Jeftić 4, Jagačić 8 (1), Žnidarić, Brdar, Huđ 4 (1), Grd (11 obrana, od čega 1 sedmerca), Štimac 2, Prole 2, Knez 7, Turković, Batinović 2, Ledinski, Stepančić 2. Trener: Vladimir Canjuga.
Isključenja: Metković 6 minuta, Varteks Di Caprio 6 minute.
Sedmerci: Metković 4 (3), Varteks Di Caprio 5 (2).
   U drugom kolu Premijer lige rukometaši Metkovića na domaćem terenu sastali su se s RK Varteks Di Caprio, a utakmica je završena rezultatom 26:31 za goste iz Varaždina.
   Rukometaši Metkovića tek su prvih 35 minuta imali igru i rezultat. U tom razdoblju dobro je branio Granić, a kao realizator se istakao Arapović. Pobjednik je odlučen sredinom drugog poluvremena kada su gosti odigrali posebno čvrsto u obrani, a niz golova postigli su iz kontri. Na strani Varaždinaca ovaj put bila je duža klupa, a i dobro odigrana obrana na čelu s vratarom Grdom.