Polovičan sportski vikend

Metković, 15.3.2010. - Tijekom proteklog vikenda metkovski klubovi nastavili su s natjecanjem u ligama u kojima se natječu ostvarivši sljedeće rezultate:
Nogomet

NK Neretva je u 21. kolu III. HNL-jug na domaćem terenu nadigrala NK Zagora rezultatom 3:0. Dva gola za domaće postigao je Pehar (u 20. i 40. minuti), a treći Mataga (u 65. minuti).
  Prvenstvo su nastavili i nogometaši ONK Metkovića. Oni su u 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanskoj na igralištu Iza Vage savladali NK Hajduk iz Vele Luke rezultatom 2:1. Golove za domaće postigli su Marušić i Raguž.
Boćanje

U 8. kolu 1. HBL boćari BK Metković gostovali su u Pazinu gdje su od domaćeg BK Usluga izgubili 14:12.
Rukomet

U 21. kolu Premijer Dukat lige rukometaši RK Metkovića bili su na gostovanju u Bjelovaru gdje su od domaćina izgubili 29:27.
   Kako se gradski derbi drugoligaša nije odigrao, RK Metković 1963 u 15. kolu 2. HRL-jug ubilježio je dva boda bez borbe.
  Rukometašice ŽRK Metković u gostima kod pločanske Dalmatinke izgubile su 33:16.