Šport

NK Neretva – NK Zmaj 3:1

Metković, 21.5.2011. - U 32. kolu 3. HNL-jug Neretva je, prikazavši možda najbolju igru kod kuće u ovoj sezoni, na domaćem terenu savladala NK Zmaj rezultatom 3:1. Domaći su, u potpunosti nadigravši protivnika, propustili prigodu da izbore i uvjerljiviju pobjedu.
   Prvi gol postigao je Delalić u petoj minuti nakon odličnog centriranja Jelavića. Jelavić ponovno odlično centrira u 35. minuti posluživši Milinkovića koji sigurno pogađa gol gostiju. Povećanje vodstva ostvareno je u 65. minuti kada je Škoro ispred Milinkovića skrenuo loptu u vlastiti gol. Jedini gol gosti su postigli iz kaznenoga udarca koji je sigurno realizirao Antić u 81. minuti.
   Za Neretvu igrali: Tolić, I. Dodig, Jelavić, Kuran, Suton, Pervan (od 60. minute Ćelić), Delalić (od 67. minute Obradović), Kozina, Milinković, T. Dodig, Vrnoga (od 72. minute Rodin).
   Za Zmaj igrali: Bebić, Surjan (od 67. minute Boroe), Volarević, Gugić, Antić, Školro, Radičević, Prižmić, Žaknić (od 49. minute Sardelić), Bačić (od 75. minute Šeparović), Kaleb.