Šport

Pobjeda Neretve

Metković, 3.3.2012. - Na startu proljetnog dijela prvenstva, u 18. kolu 3. HNL-jug na igralištu Iza vage NK Neretva pobijedila je NK Konavljanin rezultatom 3:1.
    Metkovci su poveli u 27. minuti pogotkom Buljubašića. Na 2:0 povisio je u 35. minuti Bubalo, a samo dvije minute kasnije Njire smanjuje na 2:1. U nastavku utakmice nakon nekoliko izglednih šansi koje je Neretva propustila, zbog igranja rukom u kaznenom prostoru gostiju Neretvi je dosuđen jedanaesterac koji je u 87. minuti sigurno realizirao Kozina.
    Nakon današnje pobjede protiv Konavljanina Neretva sa 27 osvojenih bodova zauzima 8. mjesto na ljestvici. Sljedeće subote Metkovci gostuju kod NK Primorac iz Stobreča.
   Treba spomenuti kako je tijekom zimske pauze Neretva doživjela određene igračke promjene. Momčad je napustio Domagoj Kuran koji će sezonu nastaviti u NK Varaždin. Kao pojačanja stigli su Luka Plečaš (iz NK Dugopolje) i Ivan Bilan (iz NK Uskok), a prvom sastavu priključeno je i pet Neretvinih kadeta.