Nova pobjeda Neretve

Metković, 21.3.2012. - U 21. kolu 3. HNL-jug Neretva je jučer na domaćem terenu savladala NK Velebit rezultatom 2:0.
     Metkovci su do pobjede stigli zasluženo, strpljivo gradeći igru tijekom cijelog prvog poluvremena dok su gosti parirali zatvorenom igrom. Prvi gol za domaće postigao je Milinković u 55. minuti susreta kada je s nekih petnaestak metara volejem pogodio vrata Velebita. Na 2:0 povisio je Prce u 80. minuti. Neretva je zadnju prigodu propustila u 90. minuti, a pucao je također Prce.
  Nogometaši Velebita jedinu pravu prigodu propustili su u 15. minuti kada je Kolićev udarac glavom obranio Ivanković.
Za Neretvu igrali: Ivanković, Brajković, Jelavić, Kuran, Bezer, Vrnoga, Delalić (od 83. minute Buljubašić), Rako (od 63. minute Rodin), Milinković, Bubalo, Dodig (od 55. minute Prce). Trener: Davor Mioč.
Za Velebit igrali: Šarić, Morić (od 85. minute Bačić), Žilić, Kruneš, Prtenjača, Kolić, Miletić, Katuša (od 66. minute Bačić), Bilaver, Dujmović, Rakić.