Različiti uspjesi nogometaša

Metković, 11.4.2012. - U proteklih tjedan dana od metkovskih sportaša na sportska borilišta izašli su samo nogometaši.
   Neretva je gostujući kod Neretvanca ostvarila pobjedu od 3:2 dokazavši kako trenutno ima kvalitetniji sastav i bolju formu od Opuzenaca. Domaćin je poveo u 21. minuti golom Ante Mihaljevića. Dvadeset minuta kasnije Neretva je izjednačila na 1:1 pogotkom Ivana Bubala, a Metkovce je u vodstvo doveo Ivan Prce u 60. minuti. Na 3:1 povisio je Andrija Milinković u 74. minuti. Poraz Neretvanca ublažio je minutu kasnije Brečić. U sljedećem kolu Neretva ugošćuje Uskoka.
   Malonogometaši Metkovića na gostovanju u Šibeniku kod Crnice u okviru 18 kola 2. HMNL jug izgubili su rezultatom 7:4, dok je ONK Metković u 14. kolu 4. HNL – jug, skupina 'C' na domaćem terenu odigrao 1:1 protiv Gusara iz Komina.