11 medalja s Kupa sv. Duje

Metković, 11.5.2012. - Na Kupu sv. Duje, međunarodnom natjecanju u karateu koje je prošle subote održano u Splitu, nastupio je i Karate klub Knez Domagoj. Za Domagoje je nastupilo 18 natjecatelja koji su osvojili ukupno 11 medalja.
   Medalje u borbama osvojilo je sedam natjecatelja. Najuspješnija bila je Petra Bebić koja je u kategoriji mlađe učenice osvojila zlatnu medalju. Srebrenu medalju osvojio je Ivan Galić, dok su Matea Bebić, Josipa Bebić, Ivan Bebić, Ante Bebić (Mariov) i Vedran Ćupurdija osvojili brončane medalje.
   U katama brončane medalje osvojili su: Tea Klarić, Marin Margeta, Marta Margeta i Luka Kravar.
   Za Domagoje su još nastupili Ivana Ilić, Marin Ilić, Roko Kravar, Ante Bebić (Markov), Lana Vrnoga, Davor Beno i Marija Bebić.