Šport

NK Neretva – NK Dinara 3:0

Metković, 19.5.2012. - U pretposljednjem, 33. kolu 3. HNL-jug Neretva je na domaćem terenu glatko pobijedila NK Dinaru rezultatom 3:0. Mrežu gostiju zatresli su Ivan Bubalo te dva puta Andrija Milinković.
     Prvi pogodak Bubalo je postigao u 12. minuti susreta, a na 2:0 povisio je Milinković u 45. minuti. Za konačnih 3:0 Milinković je pogodio u 53. minuti. Tijekom cijelog susreta nogometaši Dinare nisu uspjeli opasnije zaprijetiti domaćem vrataru Ivankoviću dok su domaći igrači propustili nekoliko izglednih prilika.
     Za Neretvu su igrali: Ivanković, Buljubašić, Kuran, Bezer, Vrnoga, Kozina (od 75. minute Brajković), Milinković, Bubalo (od 75. minute Rodin), Dodig (od 54. minute Prce), Filipović i Rako. Trener: Davor Mioč.
     Za Dinaru su igrali: Arežina (od 46. minute Meštrović), Bajalica, Puljiz, Ljubić, Petričić, Sučić (od 75. minute Krvavica), Elez, Šamija, Jurić, Miljak i Kurevija. Trener: Željko Maretić.