21 medalja za 'Domagoje'

Metković, 23.5.2012. - Na međunarodnom karate turniru Kup grada Ploča, koji je održan prošle nedjelje, nastupio je i KK Knez Domagoj sa 24 natjecatelja. Njih 20 okitilo se medaljama, a ukupno su ih osvojili 21 od čega tri zlatne, sedam srebrenih i 11 brončanih.
    Zlatne medalje u borbama osvojili su Vedran Ćupurdija i Petra Bebić. Osvajači srebrnih medalja u borbama su Stipe Ujdur, Petar Jeramaz, Josipa Bebić, ekipno Ante Bebić (Markov), Ivan Galić, Roko Kravar i Ivan Marević te ekipno sestre Marija, Josipa, Petra i Matea Bebić. Bonce su osvojili Marija Bebić, Petra Bebić, Ante Bebić (Markov), Ivan Marević i Ante Bebić (Marijev).
    Zlato u katama osvojile su sestre Marija, Josipa, Petra i Matea Bebić, srebro Luka Marević i Luka Kravar, broncu Ivan Bebić, Matea Bebić, Marta Margeta, Marin Margeta, Christopher Duarte i Roko Kravar.
    Karate klub Knez Domagoj još su predstavljali Ana Bebić, Lara Vrnoga, Ivan Ilić, Davor Beno, Domagoj Jurković i Marin Ilić.