Neretva bez bodova kod kuće

Metković, 27.9.2012. - Nakon gostujuće pobjede protiv Primorca iz Biograda protekloga vikenda, Neretva je jučer u šestome kolu 3. HNL – jug, na domaćem terenu, poražena od NK Val iz Kaštel Staroga rezultatom 0:1.
     Prvo poluvrijeme proteklo je bez šansi na obje strane, a igra se uglavnom odvijala na sredini terena. I kada je dvjestotinjak prisutnih gledatelja očekivalo da sudac zasvira kraj prvoga dijela, za vodstvo gostujuće ekipe pobrinuo se Ante Sokol. U nastavku utakmice domaći igrači pokušavali su doći do izjednačenja, ali je sve završilo sa samo nekoliko prigoda koje nisu uspjeli realizirati.
     U protekla dva kola momčad Neretve vodio je novi trener Dragutin Ćelić, nekadašnji igrač Hajduka koji je do prije koji mjesec bio trener Kamena iz Ivanbegovine (općina Podbablje pokraj Imotskoga).
Za NK Neretvu igrali: Bubalo, Brajković, Buljubašić, Filipović, D. Kuran, T. Kuran, Vrnoga, Ćelić, Jelčić (od 46. Pinjuh), Rako (od 82. D. Dodig), Kozina (od 62. Magzan). Trener: Dragutin Čelić.
Za NK Val igrali: Buzov, Ercegović, Gotovac, Šarić, Lozo, Koštić, Matijaš (od 64. Mula), Bašić, Čubrilo (od 79. Karamatić), Rako, Sokol (od 54. Miljak). Trener: Bruno Akrapović.