NK Neretva – NK Zagora 2:0

Metković, 7.4.2013. - U 22. kolu 3. HNL-jug Neretva je na domaćem terenu glatko pobijedila NK Zagoru rezultatom 2:0. Oba puta strijelac je bio Andrija Milinković.
     Prvi pogodak Milinković je postigao u 68. minuti susreta, a za konačnih 2:0 pogodio je u 83. minuti. Tijekom cijelog susreta nogometaši Zagore nisu uspjeli opasnije zaprijetiti domaćem vrataru dok su Metkovci uz dva postignuta pogotka propustili još nekoliko izglednih prilika.
Za Neretvu igrali: Buzov, Brajković, Dodig, Ajduković, Kuran, Miličević, Suton (od 80. minute Petrović), Ćelić (od 87. minute Buljubašić), Milinković, Rako, Jelčić. Trener: Damir Borovac.
Za Zagoru igrali: Duka, Škugor (od 88. minute Batinica), Jurić, Emer, Slugan, Vuković, Šimić, Škomelj, A. Maleš, Jakelić, J. Maleš (od 78. minute Marenzi). Trener: Siniša Turković.