KK 'Knez Domagoj' uspješan u Biogradu

Metković, 9.6.2013. - Karate klub Knez Domagoj je sa osam svojih natjecatelja uspješno sudjelovao na Međunarodnom karate turniru Kup grada Biograda koji se održao 8. lipnja. U kategoriji učenice zlatnu medalju u borbama osvojila je Petra Bebić.
   Srebrne medalje osvojili su Tea Klarić u katama, a u borbama Ivan Galić u kategoriji učenici, Ante Bebić (Markov) u kategoriji mlađi kadeti i Petra Bebić u kategoriji mlađe kadetkinje te u borbama ekipno mlađe kadetkinje Nika Šupljić, Josipa Bebić i Petra Bebić.
   Brončane medalje u borbama osvojili su Luka Kravar, u kategoriji mlađi učenici, Josipa Bebić, u kategoriji mlađe kadetkinje te u borbama ekipno mlađi kadeti Ivan Marević, Roko Kravar, Ante Bebić (Markov) i Ivan Galić.