Prva pobjeda metkovskih košarkaša

Metković, 25.2.2014. - Košarkaši KK Metković su u 15. kolu B-1 lige jug, koje se igralo u prošlu nedjelju, ugostili GKK Šibenik i zabilježili prvu pobjedu u ovoj natjecateljskoj sezoni.
     Konačnih 74:65 rezultat su domaće nadmoći u prvoj četvrtini koju su Metkovci dobili sa 16 koševa razlike, ponajprije zahvaljujući Brajloviću sa 10 i Ramiću sa devet postignutih pogodaka. Gosti iz Šibenika bili su uspješniji u drugoj i četvrtoj četvrtini, ali pobjeda Metkovaca ni u jednom trenutku nije došla u pitanje.
     Rezultat po četvrtinama bio je 26:10, 9:14, 22:19 i 17:22. Za domaće najviše koševa postigli su Ramić (20), Brajlović (15) te Bjeliš i Dominiković (12), a pogađali su još i Pekić (8), Carević (4), Perkić (2) i Božić (1). Za goste najviše pogodaka postigli su Andabaka (23) i Radovčić (16).