Rukomet

RK Metković 1963 - RK Trilj PV 41:18

Metković, 1.3.2014. - Nakon nedavnoga plasmana u četvrtinu završnice Kupa Hrvatske, RK Metković 1963 uspješno nastavlja natjecanje i u prvenstvu. Mada su gosti iz Trilja u Metković stigli oslabljeni, vjerujemo da bi i bez toga rezultat večerašnje rukometne utakmice, također, bio uvjerljivo na strani Metkovaca.
   Prema izvješću Vinka Kaleba današnja je utakmica bila ozbiljniji trening. Poslije početne uspavanke i rezultata 5:6 u 9. minuti, naši se momci bude i rade seriju od osam pogodaka. Do poluvremena je samo povećavaju pa je nakon 30 minuta igre semafor pokazivao 23:11.
   Drugo se poluvrijeme nastavlja istom tempom, s tim da su gosti u njemu postigli tek sedam pogodaka pa je petstotinjak gledatelja (publika se polako vraća na rukomet) zadovoljno napustilo Gradsku športsku dvoranu.
   Metkovci Mataga, Jelinić i Matić postigli su po osam pogodaka, Buntić četiri itd., dok je goste predvodio Brčić sa devet pogodaka. Domaći vratar Maslać skupio je 11 obrana.
   Slijedeća utakmicu RK Metković 1963 za dva tjedna igra u Solinu protiv RK Solin.