Kadeti Neretve pobjednici Županijskog nogometnog kupa

Metković, 1.6.2014. - Kadeti Neretve ovogodišnji su pobjednici Županijskog nogometnog kupa. Do vrijednog trofeja mladi Metkovci su došli pobijedivši u finalnoj utakmici kadete Zmaja iz Blata s visokih 8:1.
     Strijelci za Neretvu bili su: Ivan Popović (u 3., 20., 35. i 67. minuti), Teo Ćelić (u 31. minuti), Davor Šutalo (u 62. minuti), Mladen Glavinić (u 74. minuti) i Drago Kuran (u 78. minuti). Za goste iz Blata jedini pogodak postigao je Jakov Marinović u 5. minuti susreta.
     Uz osvajanje Županijskog kupa, kadeti Neretve su i pobjednici 2. HNL – jug za kadete, a Ivan Popović je sa 16 postignutih golova najbolji strijelac te lige.
     Za postignute rezultate kadetima Neretve priznanja su uručili metkovski gradonačelnik Božo Petrov te uime Županijskog nogometnog saveza povjerenik natjecanja za mlađe dobne skupine Miho Arbulić.
     Pod vodstvom trenera Gorana Galova Županijski nogometni kup osvojili su: Ljubo Bebić, Danijel Batinović, Duje Manenica, Petar Krešimir Bazdan, Drago Kuran, Mislav Matuško, Zdravko Turić, Davor Šutalo, Teo Čelić, Danijel Šutalo, Ivan Popović, Ivan Šutalo, Mladen Glavinić i Jakov Jurić.