KK Metković u Rami osvojio četiri medalje

Metković, 26.10.2014. - Jučer je u Rami (BiH) održan 5. Međunarodni karate-turnir Rama open 2014. na kojem su sa 373 natjecatelja nastupila 33 kluba iz Hrvatske, BiH, Crne Gore i Makedonije. Za Karate-klub Metković nastupila su četiri natjecatelja i osvojila ukupno četiri medalje.
    Ema Vidović je u kategoriji djevojčice 12 godina -37 kg došla do finala, gdje je izgubila preglasavanjem sudaca te osvojila srebrenu medalju. Brončane medalje osvojili su Ante Krstičević u kategoriji dječaci 11 godina -40 kg, Iva Vućić – djevojčice 11 godina plus 40 kg i Ivan Batinović – dječaci 13 godina -40 kg. Do medalja je bilo vrlo teško doći jer su po uzrastu bile samo tri kategorije, tako da je u pojedinim kategorijama bilo i po 30 natjecatelja. Natjecanje je bilo otežano i kup-sustavom na ispadanje bez repasaža, što znači da se do medalja dolazilo samo ulaskom u polufinale i borboma četvero najboljih u kategoriji. Karate-klub Metković u studenome nastavlja sa sudjelovanjem na turnirima svakoga vikenda. Osmoga studenoga očekuje ih Kup Kaštela, 15. Crna Gora – Bar open, 22. Prvenstvo Dalmacije za starije uzraste u Splitu i 29. Ploče open.