Rukomet

Metkovci kratki u Dugome Selu

Metković, 13.2.2015. - Iako smo utakmicu otvorili za nas povoljnim rezultatom, nismo uspjeli do pobjede – počinje svoje izvješće s gostovanja RK Metković 1963 u Dugome Selu.

Na otvaranju utakmice poveli smo s pet zgoditaka, ali domaćin se ne predaje i pred sam kraj poluvremena dolazi na minimalan zaostatak. Vodstvo s poluvremena o od 16:13 održavamo do 40. minute, kada počinje loše razdoblje naše igre. Trenutno vodstvo od 21:17 i igrač više na terenu nije prelomilo utakmicu na našu stranu, a domaćin serijom 9:1 tijek utakmice okreće u svoju korist. Tračak nade pokazao se pet minuta prije kraja kada smo bili na gol zaostatka, ali sretniji i spretniji Dugoselci imali su malo više koncentracije u završnici. Zaslužena pobjeda domaćina, a mi se okrećemo slijedećoj utakmici protiv Ivančice i subotu koja u Gradskoj športskoj dvorani započinje u 19 sati.