Opuzenci nadigrali drugu momčad RK Metković 1963

Metković, 25.3.2015. - Jučer je u Gradskoj sportskoj dvorani odigrana zaostala utakmica 14. kola III. Hrvatske rukometne lige jug u kojoj je gostujući RK Opus iz Opuzena uvjerljivo s 22 : 31 nadigrao drugu momčad RK Metković 1963.
    Premda su domaći u prvih 15 minuta stigli do vodstva 7 : 5, gostujuća obrana nije im dopustila da naprave veću razliku pa se na odmor otišlo s minimalnom prednošću domaćina od 14 : 13.
    U drugomu poluvremenu Opuzenci pronalaze rješenje u obrani protiv metkovskih krila i kružnih napadača te prelamaju utakmicu pa je u 45. minuti rezultat već bio 18:22. Metkovci u posljednjih 15 minuta i dalje pokušavaju doći u vodstvo, ali Opuzenci svaki njihov promašaj kažnjavaju brzom kontrom i lakim pogotkom iz nje, dok s druge strane gostujući vratar Stipe Kiridžija obranama nekoliko metkovskih napada domaćinu slama duh pa RK Opus bježi na nedostižnih 9 pogodaka razlike.