Neretva protiv Primorca iščupala bod

Metković, 12.4.2015. - Jučer je u 26. kolu III. HNL jug NK Neretva na igralištu Iza Vage ugostila stobrečki NK Primorac i s njim pred dvjestotinjak gledatelja odigrala neriješeno 3:3.
    Već u 8. minuti Neretva doživljava neugodno iznenađenje kada igrač Primorca Tadić postiže pogodak za vodstvo 0:1, no pet minuta kasnije Neretvi kapetan Batinović izjednačuje na 1:1.
   Premda je Primorac u 21. minuti ostao bez Nikole Jurejević-Škopinića, koji je dobio drugi žuti karton, Neretva ne uspijeva iskoristiti igrača više, baš suprotno – u 40. minuti Vladović iz slobodnoga udarca odvodi svoju momčad na odmor s prednošću od 1:2.
   Na početku drugoga poluvremena, u 48. minuti, Primorčev igrač Vuković uspijeva prevariti Neretvina vratara i povećati vodstvo gostiju na 1:3, ali već tri minute kasnije za Neretvu je dosuđen jedanaesterac koji Bečić uspješno realizira. Domaći nakon toga pojačavaju pritisak, što im u 89. minuti donosi ploda kada Tomas iz gužve u šesnaestercu postavlja konačan rezultat od 3:3. U sudačkoj nadoknadi zbog drugoga žutog kartona isključen je Neretvin igrač Kaleb.
   NK Neretva: Dino Hodžić, Darko Glavan, Drago Jelavić, Domagoj Kuran (od 15. min. Marin Tomas), Mateo Vrnoga ( od 41. min. Tomislav Dodig), Ivan Ereš, Ante Batinović, Roko Čelić, Dragan Brečić, Mate Crnčević ( od 46. min. Darko Dodig), Nedjeljko Kaleb.
   NK Primorac 1929: Josip Bender, Ante Vuković, Stjepan Stipanović, Nikola Jurjević-Škopinić, Duje Tadić ( od 66. min. Frane Tomas), Josip Turić ( od 86. min. Marko Buzov), Frane Barač, Domagoj Boljat, Max Grbavac, Jure Vladović, Ante Ćaleta.