ŽNK Neretva pobijedila ŽNK Široki Brijeg 2:3

Metković, 19.8.2015. - U prijateljskoj utakmici u širokobriješkom kampu Musa-Kračić ŽNK Neretva zasluženo je rezultatom 2:3 pobijedila domaći ŽNK Široki Brijeg.
    Utakmica je započela dosta agresivno i već u petoj minuti ovoljetno pojačanje iz ŽNK Marjan Martina Bošković postiže pogodak za vodstvo Neretve. Domaćin ubrzo odgovora i pogodcima u osmoj 17. minuti prelazi u vodstvo 2:1. Do kraja poluvremena obje momčadi igraju dobro, ali bez promjene rezultata.
    U drugom poluvremenu Neretvine igračice igraju agresivnije i preko Jadranke Govorko pritišću obrana domaćina, što je urodilo plodom jer u 60. minuti Glorija Šimunović s 25 metara postiže pogodak za izjednačenje.
    U nastavku utakmice terenska dominacija stalno prelazi s jedne strane na drugu stranu, no na koncu više sportske sreće imaju Metkovke. Iz gužve pred golom domaćina Martina Buntić pogađa mrežu i donosi pobjedu gošćama iz Metkovića.
    Trener Neven Majić bio je jako zadovoljan igrom, pohvalio je sve cure koje su na terenu ostavile srce i pokazale kako se bori za svoj klub. ŽNK Neretva nastavlja s pripremama, tijekom kojih redovito trenira te će odigrati još neke prijateljske utakmice.