Neretva doma podijelila bodove s Omišom

Metković, 17.9.2015. - U utakmici četvrtoga kola III. HNL jug NK Neretva je na svome Igralištu Iza Vage pred stotinjak gledatelja podijelila bodove s NK Omiš. Rezultat je bio 1:1.
    Neretva je jako dobrom igrom uspjela povesti u prvoj polovini poluvremena. U 16. minuti Dragan Brečić loptu dugačko ubacuje do Frane Jerkovića, koji se snalazi brže od protivničkog vratara i postiže pogodak za vodstvo domaćina. Metkovci do kraja poluvremena kontroliraju igru pa na odmor odlaze s minimalnim vodstvom. U nastavku utakmice Omišani napadačkom igrom traže izjednačenje. Već u 48. minuti, nakon neuspjelog napada, Ante Tokić izvodi udarac iz kuta, koji Neretvin vratar Božo Dragobratović nespretno izbija u vlastitu mrežu. Domaćini u nastavku pokušavaju prijeći u vodstvo, ali rezultat do kraja utakmice ostaje nepromijenjen.

NK Neretva: Božo Dragobratović, Darko Glavan, Domagoj Kuran, Luka Kapović, Ante Batinović (od 81. minute Luka Bubalo), Zvonimir Medić (od 62. minute Drago Kuran), Frane Jerković, Dragan Brečić, Mako Prce (od 76. minute Davorin Mustapić), Nikola Magzan, Nedjeljko Kaleb.

NK Omiš: Božidar Kulić, Ante Kuvačić, Filip Popović (od 84. minute Jure Žilić), Antonio Čagalj, Luka Vučko, Josib Bauk, Marin Koštić (od 90. minute Frane Pivčević), Ante Tokić, Luka Jurić, Šime Puljić (od 54. minute Mateo Vučemil), Darije Vučinić.