MNK Metković slavio protiv MNK Mejaši

Metković, 19.10.2015. - MNK Metković je u 4. kolu II. HMNL jug na svome terenu u uzbudljivoj utakmici uspio svladati MNK Mejaši iz Splita rezultatom 5 : 4.
   Domaći su krenuli jako dobro, prvi pogodak već u 3. minuti postiže Luka Putica. U nastavku pogotke postižu Plećaš, Bebić i Zubac pa je desetak minuta prije kraja utakmice izgledalo da je pobjeda osigurana. Splićani se oporavljaju od šoka i u samo pet minuta njihov igrač Ante Pavić tri puta matira domaćega vratara. Njihovu seriju u 35. minuti prekida Neven Majić i Metkovcima donosi trenutačno olakšanje. U 40. minuti Marin Jurjević postiže četvrti pogodak za Splićane i tako postavlja konačnih 5 : 4.

MNK Metković: Miro Kužić, Matej Marević, Neven Majić, Ivan Pehar, Zvonimir Dragović, Domagoj Kešina, Matija Ilić, Luka Borovac, Andrija Bebić, Josip Plećaš, Luka Putica, Domagoj Zubac, Toni Mijoč i Danijel Ležinić.

MNK Mejaši: Ivan Prusac, Nikola Baričević, Toni Delić, Dino Buljan, Marin Jurjević, Dominik Tadić, Ante Pavić, Đemal Nasup.