Neretva i dalje nepobjediva 'Iza Vage'

Metković, 8.11.2015. - Jučer je NK Neretva u prvenstvenoj utakmici 14. kola III. HNL jug na svome igralištu Iza Vage pred dvjestotinjak gledatelja rezultatom 3 : 1 pobijelila NK Kamen iz Ivanbegovine.
   Već u prvome napadu u 3. minuti Neretvin igrač Brečić izvodi korner, a gostujući Majić nespretnim lobom svoga vratara zabija autogol. Metkovci pojačavaju pritisak, ali zbog nedostatka sportske sreće ne uspijevaju povećati vodstvo pa na odmor odlaze s minimalnom prednošću.
   U nastavku Imoćani prestrojavaju svoje redove, tražeći povratak u utakmicu. U petnaestoj minuti drugoga poluvremena lopta dolazi do Kujundžića koji s desetak metara puca na Neretvin gol, vratar Rolj loptu odbija, a odbijena lopta dolazi do Ćapina koji postiže pogodak za izjednačenje.
   Neretva pojačava pritisak pa već četiri minute kasnije Brečić ubacuje u protivnički kazneni prostor, loptu prima Medić i posprema je u protivničku mrežu. Pritisak Neretve urodio i u 69. minuti kada Magzan prolazi protivničku obranu i dobacuje Jerkoviću, koji postiže pogodak za konačan rezultat utakmice.

NK Neretva: Predrag Rolj, Drago Kuran, Luka Kapović, Domagoj Kuran, Duje Batinović, Luka Bubalo, Ivan Popović (od 66. minute Darko Dodig), Zvonimir Medić, Frane Jerković (od 79. minute Danijel Šutalo), Dragan Brečić, Nikola Magzan (od 85. minute Duje Manenica).

NK Kamen: Jakov Vladović, Stjepan Ćosić (od 69. minute Jerko Vonjć), Mirko Majić (od 56. minute Ivan Ćapin), Mijo Juričević, Ante Jonjić, Dalibor Biloš, Ivan Žužul, Branimir Kujundžić, Petar Brkan, Mirko Žaja, Danijel Češljar.