Mihaljeviću zlato, a Đukić srebro u Splitu

Metković, 6.2.2017. - Jučer je na splitskim Gripama 19 natjecatelja Karate-kluba Metković nastupilo na Međunarodnom klupskom turniru Splitski karate-kup, na kojemu su 54 kluba iz 5 zemalja nastupili sa 705 natjecatelja. Karataši KK Metković osvojili su zlato, srebro i sedam bronca.

Zlato je osvojio Duje Mihaljević u kategoriji mlađi učenici -38 kg, a srebro je osvojila Sara Đukić u kategoriji mlađih kadetkinja -50 dok su u kategoriji mlađih učenika bronce osvojili: Duje Žderić - 34, Klara Volarević -36, Laura Bebić -28, Katja Jerković -36, Ante Leontić +38,Lucija Utovac u kategoriji učenice -44 i Ivan Batinović u kategoriji juniori -61.

Ostali natjecatelji Ante Krističević, Mišo Draženović, Nino Volarević, Josip Ćerlek, Ante Juračić, Petar Borovac, Iva Vučić, Ante Utovac i Karla Pezić prošli su u repasaž, ali su izgubili u borbama za treća mjesta. Sljedeće natjecanje koje očekuje borce KK Metković je 25. veljače u Herceg Novom.