Golijada na 'Štruvinome'

Metković, 3.4.2017. - Na igralištu ONK Metković u 18. kolu I. ŽNL Metkovci su ugostili momčad Hajduka 1932 iz Vela Luke i slavili rezultatom 5:3.

Domaći su poveli u 28. minuti pogotkom Drage Jelavića, a u 44. minuti Ante Kljusurić podiže vodstvo domaćih na 2:0. U posljednjoj minuti poluvremena gosti iz Vele Luke uspijevaju smanjiti zaostatak pogotkom Deana Gugića pa se na predah otišlo se pri rezultatu 2:1.

Na početku drugoga poluvremena, odnosno u 52. minuti, gosti uspijevaju izjednačiti pogotkom Rina Žuvele, a deset minuta kasnije domaće ponovo u vodstvo dovodi Nedjeljko Kaleb pogotkom iz kaznenoga udarca. Velolučani uspijevaju izjednačiti i drugi put pogotkom Borisa Tulića u 68. minuti. Domaći, ipak, dvama pogocima Drage Jelavića u 82. i 90. minuti uspijevaju doći do pobjede i tri vrijedna boda.