Naši veslači na regati u Dubrovniku

Metković, 23.4.2018. - U subotu je u Dubrovniku na regatnoj stazi rijeke Omble održana III. Kup regata VSD-a, na kojoj su nastupili i veslači metkovskoga VK Neretvanski gusar.

Marin Plećaš je u skifu u konkurenciji kadeta B osvojio treće mjesto, a u istoj utrci konkurencija mu je bio Ivan Obrvan, koji je na kraju utrke bio četvrti. U sljedećoj utrci kadeta B drugo mjesto osvojio je Nikola Mijić. U posljednjoj utrci skifova kadeta B nastupio je Toni Milan, koji je utrku završio kao četvrti.

Seniorka Nataša Šustić u skifu je osvojila prvo mjesto, a dvojac na pariće juniora B u sastavu Luka Barišić – Marijan Filipović, nakon tehničkih problema, utrku završava kao četvrti. Sljedećega vikenda na rasporedu je Hrvatsko veslačko prvenstvo za seniore i veterane na zagrebačkom Jarunu.

Iz Kluba javljaju da su redizajnirali svoju web-stranicu te da su razvili aplikaciju Neretvanski gusar za OS Android, koja se može preuzeti putem Google play trgovine ili putem poveznice na klupskoj web-stranici.