Laura Ćulum viceprvakinja Balkana.

Metković, 29.4.2018. - U Beogradu se protekloga vikenda održavalo Službeno prvenstvo Balkana za mlađe uzraste na kojemu je nastupilo 796 natjecatelja iz 10 država; Slovenije, Hrvatske, BiH, Crne Gore, Rumunjske, Bugarske, Srbije, Albanije, Makedonije i Turske.

Među njima je bilo i petero boraca Karate-kluba Metković, koji su, osvojivši državne medalje na Prvenstvu Hrvatske prije dva tjedna u Zagrebu, na tom prestižnom natjecanju predstavljali Hrvatsku reprezentaciju.

27. travnja za reprezentaciju su nastupile Laura Ćulum i Karla Pezić. Laura je u kategoriji djevojčice 2006. - 50 kg sa tri dobivene borbe ušla u finale da bi u njemu izgubila od domaće cure i osvojila srebrenu medalju.

Karla ovaj put nije imala sreće, došla je do repasaža za broncu i izgubila te se plasirala na 7. mjesto. Ovom medaljom KK Metković pokazuje da iz godine u godinu postaje ozbiljan i kvalitetan sportski kolektiv, kojim se mogu ponositi svi Metkovci.