Nakon vodstva od 2:0 morale se zadovoljiti bodom

Metković, 15.10.2018. - U 3. kolu I. HNLŽ u subotu je ŽNK Neretva na Igralištu Iza Vage ugostio ŽNK Dinamo te nakon vodstva od 2:0 s njime podijelio bodove.

Za rano vodstvo domaćih igračica pobrinula se već u 3. minuti Anica Matić, no nakon toga se sve do 71. minute igralo bez pogodaka. Drugi je pogodak za Neretvu postigla Katarina Ljubić, ali su gošće preko Ivane Stanić smanjile tek što su krenule s centra. Nažalost, u 82. minuti gostujuća Petra Benković izjednačuje na 2:2.

Unatoč domaćemu vodstvu gotovo cijelu utakmica, podjela bodova je možda najrealnija slika stanja na terenu. Sljedeće kolo naše putuju u Split, gdje ih čeka jaki ŽNK Split, od kojega su lani izgubile u prvenstvu i u osmini finala Hrvatskoga nogometnog kupa.