Rukomet

Rukometaši Metković – Mehanike pobijedili RK Ribolu i zauzeli prvo mjesto na tablici

Metković, 18.10.2020. - U 4. kolu 1. HRL Jug rukometaši Metković – Mehanike pobijedili su u Gradskoj sportskoj dvorani RK Ribolu iz Kaštela s 21:20 i tako zauzeli prvo mjesto na tablici.

Gosti su vodili veći dio prvoga poluvremena te na odmor otišli s dva pogotka prednosti. Međutim, domaći su u drugome poluvremenu pokazali mnogo bolju igru te su desetak minuta prije kraja utakmice vodili s četiri pogotka. Iako su se gosti uspjeli vratiti i izjednačiti rezultat, sjajna obrana vratara Kozine i pogodak Ćavara u posljednjoj sekundi doveli su do slavlja domaće ekipe.

U idućem kolu RK Metković – Mehanika gostuju u Zadru, a utakmica se igra u subotu, 24. listopada.