ONK Metković pobijedio Grka iz Potomja 2:1

Metković, 21.3.2016. - U 13. kolu I. ŽNL na igralištu ONK Metković susreli su se domaćini ONK Metković i gostujuća ekipa NK Grk iz Potomja. Utakmica je bila puna prilika za obje momčadi, dva puta za domaćine zabio je izvrsni Neven Majić, a jedini strijelac za Grk bio je Marčinko.

U prvom poluvremenu Metkovci pogotkom Majića u 14. minuti dolaze u prednost od 1:0. Gosti u 42. minuti nisu uspjeli iskoristiti dosuđeni jedanaesterac koji je izveo Sandro Salacan, ali ga je domaći vratar Ivica Jerković – Sova uspješno obranio pa se tim rezultatom otišlo na poluvrijeme. U drugoj polovini susreta, u 57. minuti ponovno zabija Neven Majić te podiže rezultat na 2:0. Igra u drugom poluvremenu bila je čvrsta, a gosti su u 86. minuti pogotkom Marijana Marčinka smanjili na 2:1. U 89. minuti sudac je isključio domaćeg igrača Andriju Marušića, ali je bilo premalo vremena da gosti iskoriste tu prednost pa je utakmica završila pobjedom ONK Metkovića rezultatom 2:1.