ŽNK Ombla - ŽNK Neretva 0:7

Metković, 24.10.2016. - Zbog reprezentativne stanke seniorke ŽNK Neretva protekloga su vikenda bile slobodne, a na gostovanje u Dubrovnik išle su kadetkinje, koje su u županijskome/riječnome derbiju deklasirale ŽNK Ombla.

Prvo poluvrijeme po teškom, vodom natopljenu terenu završilo je vodstvom Neretvanka 1:0, ali već početkom drugoga poluvremena predvođene kapetanicom Veronikom Terzić naše nogometašice više puta tresu domaćinovu mrežu i rješavaju pitanje pobjednika.

Golove su postigle Tihana Obradović (3), Veronika Terzić (2), a Petra Repeša i Marija Radoš ugradile su po jedan gol u pobjedu i ukupni rezultat 7:0. Sljedećega vikenda seniorke gostuju u Pregradi, a kadetkinje kući dočekuju ŽNK Split.